PLForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLForum

PLForum

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sıkıldım artık!!!!!

2 posters
YazarMesaj
sasa_22
Modaratör
Modaratör
sasa_22

sıkıldım artık!!!!! Empty
MesajKonu: sıkıldım artık!!!!!   sıkıldım artık!!!!! Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 5:46 am

G.Saray’ın Kamerunlu futbolcusu Song, uzun zamandır oynamamasının kendisi için kötü olduğunu, çünkü üzerinde taşıdığı milli takım kaptanlığının büyük bir sorumluluk olduğunu söyledi. Vatan Gazetesi'nin 24 Nisan 2007 tarihli haberine göre, G.Antep maçında yaşananlar dışında Gerets ile arasında birşey geçmediğini ve bu olayın uzamasına anlam veremediğini belirten Song, “Kamerun Milli Takımı kaptanı olarak oynamamam bana zarar veriyor. Oynamak istiyorum. Şu anda takımda oynayan Emre’ye saygı duyuyorum. Ama bu kadar uzun süre yedek kalmama anlam veremiyorum” dedi.

‘İYİ BİR DURUM DEĞİL’

Rizespor maçı sonrası soyunma odası çıkışında kendisinden forma isteyenleri “Şimdi forma işleri ile uğraşacak ne kafa halim ne de moralim var” diyerek geri çeviren Song “İstanbul’dan ayrılmak istemiyorum. G.Saray’da mutluyum. Bir yıllık kontratım daha var. Ama oynamamak beni yıpratıyor. Bunun Kamerun Milli Takımı’nda yansıması hiç iyi olmayacak. G.Saray’a da hizmet edemiyorum. Ruhen kendimi daralmış hissediyorum. Formamı almak için çabalıyorum, çok çalışıyorum” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ İSTİYOR AMA

Rize maçında 80. dakikada ısınması için Gerets tarafından kale arkasına yollanan, 90 dakikanın bitiminde bile ısınmaya devam eden Song’un bu hareketiyle Gerets’e mesaj verdiği görülürken, Kamerunlu oyuncuya Beşiktaş’tan teklif geldiği öğrenildi. Song’un “İstanbul’dan ayrılmak istemiyorum” deyişinin arkasında bu teklifin olduğu konuşulurken, Gerets’in kalması halinde yıldız oyuncunun G.Saray’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Song gidip-kalmasıyla ilgili sorularımıza ise gülerek verdi.
PuNiShEr
Modaratör
Modaratör
PuNiShEr

sıkıldım artık!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: sıkıldım artık!!!!!   sıkıldım artık!!!!! Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 6:15 am

beşiktaş a işallah gelir ama galiba gelmicekmiş beşiktaş yönetimi bu haberi yalanlamış

sıkıldım artık!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası